Із полум'я зродились

Із полум'я зродились

Благодійний показ 6 провідних українських брендів, за ініціативи Ukrainian Fashion Week та Pochayna Event Hall Прибуток від квитків був спрямований на закупівлю 3 УФ-камер для шпиталю

Благодійний показ 6 провідних українських брендів, за ініціативи Ukrainian Fashion Week та Pochayna Event Hall Прибуток від квитків був спрямований на закупівлю 3 УФ-камер для шпиталю

Що нам можуть розповісти дизайнери Франції, Італії, Великої Британії про хвилювання під час показу? Нічого). Бо вони не знають ( і дай Бог ніколи не дізнаються), як одночасно слідкувати за фінальним виходом LITKOVSKA і тим, як "червоніє" твоя країна від оголошень повітряної тривоги.

Ми встигли закінчити наш Charity Fashion Show за 6 хв до того, як завили сирени в Києві. Час, якого вистачило гостям, щоб після нашого оголошення дійти до метро. 8 червня у Pochayna Event Hall відбувся показ українських брендів ELENAREVA, GASANOVA, GUDU, KSENIASCHNAIDER, LITKOVSKA та T.MOSCA. Показ було ініційовано Ukrainian Fashion Week та Pochayna Event Hall з благодійною метою: прибуток від продажу квитків ми перерахували на рахунок Благодійний фонд "КОЛО" на закупівлю трьох УФ-камер для зберігання стерильних інструментів для ургентного приймального відділення у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».

Гості побачили не тільки колекції шести провідних українських брендів, а також відвідали корнери GRIE, HELENA ROMANOVA та SOVA, які теж приєднались до благодійного збору.Отже 124 000 грн. пішли на світлу справу - порятунок життя захисників України.

Проєкт From the Flames we born - якась надзвичайна історія, яка об'єднує навколо себе фантастичних людей!

Дякую, Ірина Солошенко та Володимир Нечипорук, що акумулюєте ці дива навколо проєкту побудови нового приймально-ургентного відділення НВМКЦ "Головний військовий клінічний госпіталь"!Дякую дизайнерам, у таланті яких - і творчому, і людському - я не мала жодних сумнівів! Ksenia Schnaider, Oksana Shapovalova, Lilia Litkovskaya, Elena Reva, Lasha Mdinaradze, Elvira Damirova-Gasanova, Olena Romanova, Alice Grishajeva - ви і ваші команди - ви Люди!Нам допомагали друзі з нашої fashion-спільноти. Просто тому, що знають, як для нас важливо зробити все на рівні. Незалежно від того, чи це професійна подія, чи благодійний івент, на який міг купити квиток кожен бажаючий.

Ольга Косинская, Irynka Strikhovych, Julia Smidovich, Zhenya Portfilova - дякую! Я ваш боржник).Inna Dvorska, саме з вашого дзвінка все і почалось. І саме ви вислухавши мої сумніви, сказали "давайте, Ірино, зробимо".І останньою, а насправді, першою, маю подякувати моїй партнерці, що розділила зі мною всі проблеми, складності і хвилювання - Mira Marchuk!

Photo Eugen Panko Sergey Buryak Volodymyr Bosak  

Made with